Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Actiforce - náš německý dodavatel podnoží

Našim předním dodavatelem kvalitního podnoží k výškově stavitelným stolů je německá rodinná firma Actiforce.

Základní pilíře

Actiforce jako rodinná firma vychází z hodnot čestnosti, transparentnosti, kreativity a především snahy o přidání hodnot jak ve výrobě, výrobcích, designu, ale i zasazení těchto hodnot do pracovních a partnerských vztahů.
Actiforce jako malá, ale globální společnost si může dovolit nezávislost a maximální flexibilitu, díky které může věci dělat podle nejlepšího vědomí a svědomí, zvyšovat a sledovat kvalitu výrobků i komunikaci se všemi zúčastněnými stranami.

Cíl společnosti actifoce

Cílem společnosti je nastavitelnost kvality výrobků pro naprostou spokojenost zákazníků. Celá firma sdílí tuto ambici. Vytvořili svou vlastní DNA, která trvá na kvalitě a týmové spolupráci.
„Budujeme zdravou společnost“ - věta, která nejen vystihuje charakter této společnosti, ale zároveň je mottem, podle kterého každý nový den přináší další projekty, produkty a vize.

Actiforce Mchatronics

Actiforce Mechatronict je firmy nejmodernější výrobní divize sídlící v Malajsii. Konkrétně v Penangu. Tato divize je zodpovědná za celý proces ve výrobě. Od nákupu součástek až po kvalitu finálního produktu a jeho distribuci. Je zde i speciální tým, který je klíčovým pro zajištění té nejlepší a nejvyšší kvality každého výrobku, který je přizpůsobený potřebě zákazníka.

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies