Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Mydesk - stoly, které mají smysl(y)

Jsme MYDESK. Stoly, které mají SMYSL(Y)!

Přidáte se k nám?

Kolekce výškově stavitelných stolů MYDESK je vytvořena podle potřeb a požadavků našich zákazníků, kteří většinu pracovní doby tráví u počítače. Jsou to zaměstnanci menších i velkých společností, rodiče pracující doma i jejich ratolesti. Stoly jsou jednoduše pro každého.

Stabilní základ pro flexibilní práci

MYDESK není obyčejný stůl. Díky výjimečné stabilitě, vzhledu a rychlosti výškového nastavení prožijete aktivní pracovní den. Můžete střídat sezení se stáním, podle potřeby se protáhnout a udělat z pohybu součást vaší každodenní rutiny. Zároveň vám stoly pomohou zlepšit soustředění a snížit zdravotní rizika spojená se sedavým životním stylem.

Stoly MYDESK jsou vybaveny motory a zvedacími sloupky umožňujícími přechod mezi sezením a stáním – a zase zpět – tak hladce, že jen těžko budete hledat důvod, proč se nehýbat. Snadno si nastavte a uložte svou optimální výšku s přesností na centimetry a zároveň si vychutnejte promyšlené detaily, jako je např. praktická organizace kabelů, multifunkční zásuvka nebo bezdrátová nabíječka na mobil.

Řešení pro každou kancelář i pracovní domácí koutek

Ergonomové tvrdí, že nejlepší správná poloha je ta příští. To souvisí s klíčovým konceptem ergonomie kanceláře, tj. přidat do pracovního dne více pohybu. Výškově nastavitelné stoly MYDESK vám pomohou dosáhnout více zdravotních přínosů u vašeho pracovního stolu. Zlepšují krevní oběh v celém těle a pomáhají zlepšit soustředění, a to vše, zatímco budete pokračovat ve své práci.  
 

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies