Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Otázky a odpovědi

Jsou výškově nastavitelné stoly lepší než obyčejné a proč?

Jednoznačně ano, především ze zdravotního hlediska. Vyplývá to z řady výzkumů, např. podle amerického fyzioterapeuta Dr. Kelly Starretta je dlouhodobé sezení příčinou řady úrazů a chronických bolestí. Pokud trávíte většinu pracovní doby vsedě a přitom chcete, aby se dlouhé sezení co nejméně odrazilo na vašem zdraví, je ideálním řešením pořídit si výškově nastavitelný stůl. Pracovní stůl si zvednete nebo snížíte do výšky, která vám bude vyhovovat a díky tomu můžete během pracovního dne střídat sezení a stání. Zlepšíte tím krevní oběh v celém těle i soustředění.


Jak fungují výškově nastavitelné stoly?

Nejprve si vyberete ze dvou typů typů stolů podle jejich ovládání - elektrické nebo manuální. Elektrické polohovací stoly jsou vybaveny motory (počet záleží na typu stolu) umožňujícími plynulé zvedání a snižování stolu. Snadného ovládání výšky stolu docílíte pomocí malého ovladače připevněného ke stolové desce. Ovladačem si jednoduše navolíte výšku stolu podle toho, jak potřebujete a uložíte svou optimální výšku s přesností na centimetry. U druhého typ stolu na ruční ovládání si výšku sami určujete pomocí kličky.
Stolová podnoží vynikají vysokou kvalitou a stabilitou a jsou vyrobena v Německu na základě patentovaného systému. 

Jaké jsou zdravotní přínosy výškově nastavitelných stolů?

Přirozeností člověka je neustálé střídání poloh těla. Výškově nastavitelné stoly kolekce MYDESK pomáhají:
-    zapojit více svalů
-    udržet rovné postavení těla 
-    lepšímu soustředění na práci a tím vyšší produktivitě
-    spálit více kalorií
-    udržet aktivnější srdeční činnosti
-    zapojit více svalových skupin a cítit se lépe
Nezapomínejte, že při sezení dochází ke zpomalování metabolismu tj. oslabuje schopnost zpracovat cukry a tuky, dále dochází k oslabení regulace vnitřního tlaku a také svalů a kostí. S polohovacími stoly MYDESK jednoduše střídáte sezení a stání podle toho, jak sami potřebujete a současně tím prospíváte svému zdraví.

Kde to všechno vzniká?

Pracovní desky se vyrábí u zkušených truhlářů v dílně na Vysočině, se kterými nás pojí mnohaletá spolupráce. Víme, že odvádějí dobrou práci a můžeme se na ně kdykoli spolehnout. Základem každého pracovního stolu je pevné a stabilní podnoží. V současné době lze najít na trhu mnoho různých dodavatelů, zejména z asijských zemí, s velmi rozdílnou kvalitou. Kolekce MYDESK se vydala cestou kvality a proto nabízí patentovaná ocelová podnoží od německého dodavatele, se kterým spolupracujeme více než 10 let. 
Ke stolu patří i kvalitní ergonomická židle nebo balanční stolička, obojí z české dílny s 30ti letou tradicí!


Mohu stoly a židle někde vidět a vyzkoušet?

S výběrem rádi poradíme a pomůžeme v našem showroomu v Praze na adrese: 
Mladoboleslavská 1108, Praha 9 - Kbely (areál “Park Kbely”)
Kontaktovat nás můžete i telefonicky: 284 683 898           
Samozřejmostí je vyzkoušení výškově nastavitelných i pevných stolů a jejich funkcí, výběr materiálu i barevných provedení. 

U nás si vybavíte celé pracoviště včetně ergonomické pracovní židle.
Těšíme se na vás!


Plánuji rekonstrukci bytu a vybavení novým nábytkem, kam se mohu obrátit?

Rádi pro vás zajistíme rekonstrukci prostor od stavebních úprav až po vybavení. Zaměříme, vytvoříme vizualizaci a zpracujeme pro vás cenovou nabídku. Více o našich službách a realizovaných zakázkách se dozvíte na: www.adron.cz


Zvládnu montáž sám?

K dispozici budete mít montážní manuál. Po Praze zajišťujeme montáž zdarma naším zkušeným pracovníkem. Ostatní oblasti dle pásem jsou s poplatkem.
 

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies