Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Proč polohovací stůl?

Dlouhodobě se věnujeme tomu, jak vytvořit správné kancelářské pracoviště a to jak Vaší firmě, tak přímo u Vás doma. 

Jak se vyvarovat únavě a bolestem v zádech?
Mohu se cítit při práci lépe, být spokojenější a plný energie?
Mám díky celodennímu sezení u počítače vyšší riziko rozvoje chronických onemocnění včetně obezity, srdečních chorob a cukrovky?

Pokud jste si položili některé z uvedených otázek a chcete, aby se dlouhé sezení co nejméně odrazilo na Vašem zdraví, je ideálním a osvědčeným řešením výškově nastavitelný stůl.
Přesvědčte se o jeho výhodách a sami si stoly vyzkoušejte v našem showroomu v Praze (Adron s.r.o., Mladoboleslavská 1108, Praha 9 - Kbely, tel.: 284 683 898, e-mail: mydesk@adron.cz).


Stůl se přizpůsobí Vám
Naše těla představují velice důmyslný systém, ale během sedavého zaměstnání v kanceláři dochází k nerovnoměrnému rozložené zátěže na páteř a tím k bolestem zad. Příliš dlouhé sezení může mít za následek otoky kotníků a křečové žíly. Proto je důležité přizpůsobit pracovní stůl. Výškově stavitelné stoly jsou natolik integrované, že si jednoduše a hravě poradí s čímkoliv. Důležité je myslet na to, že lokty by vždy měly být v pravém úhlu k pracovní desce.

 

Pro udržení správného postavení těla ve stoje by měla být horní část monitoru Vašeho počítače bude umístěna o něco výše, než je úroveň očí, přičemž klávesnice bude přibližně ve výšce Vašich loktů.

Elektrické nebo manuální?

Kolekce MYDESK nabízí dva typy výškově nastavitelných stolů - elektrické a manuální. Rozdíl spočívá ve způsobu jejich ovládání. Stoly s manuálním nastavením se zvedají pomocí kličky umístěné pod stolovou deskou. Mnohem jednodušší, pohodlnější a rychlejší ovládání nabízí stoly s elektrickým zvedáním, u kterých nechybí ani možnost předvolby s uloženými výškami.

Střídání poloh půl zdraví

Ptáte se, proč si k práci stoupnout? Je to jednoduché. Střídání poloh při práci je velice důvtipné a to z několika důvodů. V první řadě se změní poloha a tím se zapojí i jiné svalstvo a to především svaly nohou a zad.
Navíc při práci ve stoje se podporuje krevní oběh, který zajistí více kyslíku pro mozek. Zvyšuje se díky tomu soustředění, efektivita při práci a eliminuje se únava.

Tento způsob práce podporují odborníci z řad fyzioterapeutů. Jejich doporučení tkví v tom, že práce v sedě by neměla být delší než dvě až tři hodiny. Jelikož čím méně času prosedíme, tím méně se vystavujeme riziku kardiovaskulárních onemocnění a cukrovce.

Ideální je střídat tyto polohy v intervalu -> dvě - tři hodiny v sedě, hodinu ve stoje.

Všechny výhody výškově nastavitelných stolů:
•    Rychlá a snadná změna výšky stolu pro konkrétní osobu či střídání výšky během výkonu práce
•    Prevence proti bolesti zad a přetížení zádových svalů
•    Podpora krevního oběhu
•    Podporuje spalování přebytečných kalorií a dochází k úbytku na váze
•    Podpora objemu plic

 

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, Budova č. 6, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies